back to top

Просторен двустаен апартамент под наем в Слънчев Бряг, кв. Фрегата - близо до Какао бийч и стадиона

Просторен двустаен апартамент под наем в Слънчев Бряг, кв. Фрегата - близо до Какао бийч и стадиона
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
10211447
Обява от
Месечен наем
560 EUR9.33 EUR/кв.м
Местоположение

кв. Фрегата, курорт Слънчев бряг, област Бургас
Вид квартира
Двустаен апартамент под наем
Квадратура
60 кв.м
Обзавеждане
Обзаведен
Етаж
Непоследен етаж
Особености
Асансьор Близо до спирка/станция Климатик
Актуализирана вчера. Валидна още 16 дни.
Допълнителна информация

Наличен за моментално нанасяне!
Апартаментът е с чиста площ 60 кв.м., разположен е на втори етаж с източно изложение и тераса с гледка към вътрешния двор на комплекса.
Състои се от входно антре, просторна дневна с разтегателен диван, кухненски бокс с маса за хранене, широка спалня, тераса, която е достъпна и от двете стаи.
Дава се под наем напълно обзаведен с чисто нови, неупотребявани досега пералня и хладилник, чисто нови матрак и спално бельо, нова посуда за кухнята която е напълно оборудвана, включително с печка с фурна, котлони, микровълнова, тостер и кана за вода.

Токът е на битови тарифи, има възможност за паркиране на улицата около сградата, както и на паркинг към комплекса срещу допълнително заплащане.
При интерес можем да изпратим и видео на апартамента.

Разстоянието до плажа е около 500 метра, централната част на курорта - около 2 км. Лесен и бърз достъп до Несебър и всяка точка на Слънчев Бряг.

Възможност за наемане при следните условия:
- Само за летния сезон - до 30.09 - обща цена 2800 Евро + отделно сметки за ток и вода. Евентуално възможност за договаряне на плащането на две вноски.
- Целогодишен наем дългосрочно (1 година) - по договаряне.

- Гаранционен депозит - 300 Евро - заплаща се при сключване на договор за наем за покриване на евентуални щети или неплатени сметки. Депозитът се връща при освобождаване на апартамента, в случай че няма нанесени материални щети по имота и всички сметки са заплатени от наемателя.

За допълнителни въпроси или огледи, моля свържете се с нас.

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Дрийм България
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
https://www.dreambulgaria.bg
https://www.bulgarian-realestates.com
Адрес на подателя
област Бургас, Слънчев бряг, ул. ”Първа”, к-с Форум бл. 1, партер, офис 3
Виж на картата на офиса Виж офиса на картата /
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече