back to top

Парцел за производство, складове, фец и др. в с. Бусманци

Парцел за производство, складове, фец и др. в с. Бусманци
image_2
image_3
Обява №
8889303
Цена
3 131 250 EUR150 EUR/кв.м
Местоположение

село Бусманци, област София, (Виж Бусманци на картата)
Вид сделка
Продажба
Квадратура
20875 кв.м
Регулация
В регулация (УПИ)
Ток
С ток
Вода
Водопровод
Наличие на проект
-
Особености
Асфалтов път Канализация Равен
Актуализирана преди 8 дни. Валидна още 21 дни.
Допълнителна информация

ЕРА Голд представя на вашето внимание парцел подходящ за производство, складове, паркинг, фец и други дейности. Парцелът се намира на изключително комуникативно място - между двете магистрали Хемус и Тракия, на 2 км. от пътен възел Казичене.

Парцелът е с площ с площ 20 875 кв.м, разполага с ток, вода, нова ограда с портал, oсветление с LED прожектори и видео наблюдение. 70% от площта е с твърда бетонова настилка, а останалите с фракция валирана и уплътнена. Достъпа до имота е по асфалтов път.

Има Направено проучване за ФЕЦ, за 2 мегавата с точка на присъединяване в имота. Има и разработен проект за 9128 м2 складове. В момента е отдадено с добър наем.

CreditERA предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот от всички водещи банки в страната и ще договори най-добрите условия за вас!

Оферта №4004798

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
https://www.era.bg/offices/gold
Адрес на подателя
област София, София, бул. Прага 3
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече