Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse golf and spa resort
град Балчик, област Добрич
За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg.
Референтен номер: Vna 77059
Отговорен брокер: Красен Захариев
Тристаен апартамент част от луксозния комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse golf and spa resort, разположен в сърцето на Черноморското голф крайбрежие на Калиакра, на 5 км от историческото градче Балчик, заобиколен от три професионални голф игрища, едва на на 35 минути от международното летище на Варна.
Апартаментът е разположен на 5 етаж, с обща площ от 106,74 кв.м. разпределени между:
• антре
• всекидневна с кухненски бокс
• две спални
• две бани
• две тераси
Имотът е завършен с:
• подови настилки - гранитогрес
• монтирани климатици за отопление и охлаждане
• PVC дограма
• стени - латекс
Жилището се продава напълно обзаведено.
Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse golf and spa resort включва престижно голф игрище с 18 дупки и 71 голф курса и сграда на клуба, голф училище с площадки за тренировки, патинг грийн, бункери, къси и дълги игри, 3000 кв.м. луксозен СПА и уелнес център, включващ финландска сауна, турска баня, хидромасажна вана и фитнес център, многобройни спортни и развлекателни съоръжения, включително 2 тенис корта и игрище за баскетбол и волейбол, частен плаж с безплатен трансфер и разнообразие от барове и ресторанти.
Други удобства, предлагани от комплекса:
• 5-звезден хотел, увеселителни центрове в Марина и Лайтхаус Дистрикт, детски център.
• Център за лечение и красота, предлагащ традиционни и алтернативни процедури.
• Вътрешен и външен басейни за възрастни и деца.
• Гимнастически салон.
• Център с водни съоръжения.
• Стилни кафенета и магазинчета.
• Бизнес и конферентен център.
• Редовни автобуси до близките градове Балчик и Каварна.
• Яхтено пристанище в близост.
• Собствениците на имоти в комплекса ще могат да се възползват от намаления за използването на всички съоръжения.
• Има възможност за свободно паркиране в комплекса.
Годишна такса поддръжка на комплекса е 12.50 евро/кв.м. на година.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.